Joanna Łysoń

Terytorium Interior Design

Nazywam się Joanna Łysoń i od roku 2017 prowadzę własne studio projektowania i aranżacji wnętrz, Terytorium Interior Design.

Miejsce w którym żyjemy, pracujemy mocno wpływa na naszą energię oraz samopoczucie. Uwielbiam wnętrza z umiarem, natomiast przytulne i personalizowane. Do tego mają być wygodne, funkcjonalne i piękne. Wnętrze musi być dopasowane do Twojego stylu życia i posiadać Twój charakter.

Bardzo często przeładowujemy dom zbędnymi przedmiotami, niewłaściwie lub nieświadomie dobranymi kolorami oraz meblami. Moją rolą w aranżacji Twojego wnętrza jest stworzenie w nim harmonii, funkcjonalności i piękna. Moja wiedza i doświadczenie pozwoli na stworzenie dla Ciebie wnętrza jakiego pragniesz oraz w wyznaczonym przez Ciebie budżecie.

Piękne wnętrze to również uporządkowane wnętrze. Dlatego też służę również usługami w zakresie porządkowania i organizacji poszczególnych przestrzeni w Twoim mieszkaniu. Kilkunastoletnie doświadczenie w kraju i za granicą w branży hotelarskiej i restauracyjnej daje mi ogromne kompetencje i doświadczenie aby ulepszać również wnętrza hotelowe i restauracyjne. Restauracja to już nie tylko dobre jedzenie, dogodna lokalizacja oraz kompetentny i miły personel… to również klimat i unikatowość wnętrza oraz walory estetyczne.

Jestem tutaj dla Ciebie.

Zadbaj o swoje TERYTORIUM.

właściciel pracowni – Joanna Łysoń